logo owi 2024
Edit Content

Toto je naša nová posila!

Obsah článku

nova posila kim 2

V OWICREATIVE chceme neustále napredovať. Ponúkať lepšie, kvalitnejšie služby. Spoločne dosahovať výsledky. A kúsok po kúsku sa nám to darí. Ďalším dielikom do dokonalej puzzle skladačky je naša nová posila Kim. Má 24 rokov, kooopec kreativity, talentu a na svoj vek aj skúseností. 

Ešte lepšia grafika, ešte krajšie dizajny

Kimberley do nášho OWICREATIVE tímu prináša nový vietor. Tornádo. Jej práca je ako tá búrka na Jupiteri. Je jednoducho úžasná.

Bude súčasťou našich spoločných projektov a ponúkne vám prémiový dizajn webu, vizuálne zaujímavé, originálne webstránky a firemnú identitu, na ktorú budete hrdý. Výsledkom jej šikovných rúk (a hlavy) budú aj návrhy etikiet produktov a  grafický dizajn, ktorý následne použijeme na sociálnych sieťach či v reklamných kampaniach.

Kim sama o sebe:

“Moja cesta ku grafickému dizajnu začala na strednej škole. Už vtedy som sa zoznamovala s grafickými programami, navrhovala obaly, komunikačné tlačoviny, rôzne infografiky a taktiež firemnú identitu. Pomimo školy som začala dostávať od známych zákazky, neskôr som začala freelancovať a vytvorila si tak celkom bohaté portfólio. A v neposlednom rade neoceniteľné skúsenosti pri práci s malými aj veľkými klientmi. Vyštudovala som FTF VŠMU v Bratislave (Vizuálne efekty), no a teraz som tu v OWI so skvelým tímom a práca ma fakt veľmi baví.“

Kreativita, skill, ale aj pochopenie klienta

Každý člen OWI tímu je naozajstný odborník vo svojom odvetví. A každý jeden vkladá do projektov maximum. Inak to nebude ani s Kim.

„Kvalitný grafický dizajnér by mal byť predovšetkým kreatívny. Má cit pre farby, tvary a typografiu. Nie je to však všetko len o kreativite a o zručnostiach. Dôležité je aj to, že grafický dizajnér musí hlboko pochopiť brand klienta. Musí vedieť, čo daný brand reprezentuje, aké sú jeho hodnoty a koho oslovuje. No a v neposlednom rade – svet dizajnu sa neustále mení, a preto je dôležité byť otvorený novým trendom a prístupom.“

Naša agentúra aktívne expanduje a s radosťou oznamujem, že sme úspešne rozšírili náš tím o pozíciu Art Directora. Pre túto náročnú úlohu sme využili platformu LinkedIn a vytvorili inzerát s hashtagom #hiring.

S veľkou radosťou môžeme potvrdiť, že do troch dní sme prijali viac ako desať kvalifikovaných kandidátov, pričom Kim bola prvá, ktorá nás zaujala. Po našom prvom online stretnutí som bol presvedčený, že je to správna voľba, a rozhodli sme sa jej ponúknuť túto dôležitú pozíciu.

Momentálne Kim aktívne pracuje na svojich prvých projektoch a jej nápadmi a výsledkami sme nadšení nielen my, ale aj naši klienti. Verím, že v našom tíme pod jej vedením čoskoro vybuduje skupinu špičkových odborníkov v oblasti grafiky, 3D a videa.“

Jednoducho to najlepšie, čo si zaslúžite

Kimberley hovorí, že je hrdá na to, že sa na svojej kreatívnej ceste môže neustále vzdelávať a rozvíjať a kde sa nachádza teraz. A my sme zas radi, že vám môžeme ponúkať opäť lepšie služby. Kvalitnejšie, profesionálnejšie, krajšie. A presne to si zaslúžite.

Ak chcete vidieť, čo Kim a ostatní členovia dokážu, napíšte nám a začneme pracovať aj na vašom projekte.

Obsah článku

Ďaľšie články