webové stránky,tvorba web stránok,wordpress web stránky
Edit

Webové stránky

webové stránky,tvorba web stránok,wordpress web stránky

Webové stránky realizujeme na najrozšírenejšej CMS platforme WordPress a pomocou modulárneho systému Elementor. Vytvoríme prakticky čokoľvek bez obmedzení. Stránky a ich bloky sú ako kocky z lega. Kedykoľvek ich vieme rozpojiť, vsunúť nový obsah, sekciu, blok a tak ich prispôsobovať podľa vašich požiadaviek. Tvorba webu v responzívnom dizajne, kvalitne nastavené systémové riešenia ako hosting, bezpečnosť či rýchle načítavanie stránky sú pre nás samozrejmosťou. Dynamické trendy prvky zasa upútajú pozornosť. 

Webová stránka je živý organizmus. Aj po odovzdaní stránky sa vám radi postaráme o jej bezproblémový chod. Pomôžeme s jej zálohovaním a aktualizáciou, či už systémov, modulov alebo obsahu. V prípade potreby si ale stránku viete jednoducho editovať aj sami. Na základe vašich požiadaviek vám pripravíme kvalitné a zrozumiteľné videotutoriály.

BASIC

Jednoduchý prezentačný web s maximálne 3 podstránkami, responzívny na všetky zariadenia. S využitím platformy WordPress a systémom Elementor budete následne schopní si stránku sami upravovať. Samozrejmosťou je prepojenie na sociálne siete a SSL certifikát. Váš web tiež zabezpečíme proti útokom.

od 780 €

ADVANCE

Rozsiahlejší web s 3 – 10 podstránkami, plne responzívny a s čo najlepšou rýchlosťou načítania.  S naším videonávodom bude pre vás jednoduché si následne po odovzdaní upravovať podstránky svojpomocne. V Advance weboch kladieme už vyšší dôraz na grafický dizajn a prípadné animácie.

od 1650 €

NO LIMIT

Náš najkomplexnejší balíček.  Tieto super weby už majú často integrovanú rôznu funkcionalitu podľa potreby pre čo najvýkonnejšie konverzie. Dizajn sa tvorí od skice, cez wireframe až po statický návrh. Pri tomto variante integrujeme do webu lottie animácie, 3D objekty až po pluginy na mieru.

od 3020 €

Doplnkové služby

Ceny uvádzame bez DPH.
Disponujeme s.r.o. aj neplatcov DPH.

Naša práca

Referencie

vy prichádzate s nápadom,
my vám ho realizujeme

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete našu pomoc napíšte, zavolajte alebo vyplňte formulár.  Pre viac informácií o našich postupoch na projektoch kliknite sem. 

Máte otázku?

Napíšte nám