logo owi 2024
Edit Content

Grafický dizajn

grafický dizajn,grafika,tvorba dizajnu

Buďte jedinečný! Odlíšte sa od konkurencie, budujte si svoju vlastnú značku a komunikujte ako firma jednotne a cez všetky kanály. Príďte na kávičku, zanalyzujeme vašu doterajšiu činnosť, prípadne startup projekt a navrhneme pre vás ideálnu a kreatívnu korporátnu identitu. Ak ešte nemáte ani názov, vymyslíme taký, aby odzrkadloval vaše biznis zameranie a stratégiu. 

Grafický dizajn vašej značky musí byť jedinečný, aby ste vystúpili zo zástupu konkurencie. Vytvoríme pre vás unikátne logo na základe tzv. zlatého rezu, čo je matematický pomer, ktorý sa v hojnej miere nachádza v prírode. Pomocou tohto princípu sú vytvorené mnohé architektonické a výtvarné diela, napr. pyramídy v Gize, Da Vinciho Mona Lisa, ale uplatňuje sa aj v grafickom dizajne. Ľudský mozog takto vytvorené objekty a obrazy prirodzene uprednostňuje.

Pri tvorbe grafického dizajnu je nemenej dôležitý aj výber farieb, ktoré budú vašu značku prezentovať. Každá v podvedomí ľudí vyvoláva odlišné asociácie a podprahovo sa spája s inými pocitmi. Napríklad ružovú by si nemala vybrať právnická kancelária, čierna zasa určite nie je vhodná pre obchod s detskými potrebami.

Súčasťou tvorby grafického dizajnu by mal byť aj výber vhodného typu písma, taktiež korešpondujúci so zameraním firmy alebo značky.

Do dizajn manuálu pripravujeme aj návrhy na základné komunikačné kanály podľa vašich individuálnych potrieb a na jeho základe vieme vytvoriť konkrétne tlačové alebo online materiály.

grafický dizajn,grafika,tvorba dizajnu
grafický dizajn,grafika,tvorba dizajnu

BASIC

Poznáte to začínate svoj biznis, potrebujete minimalizovať počiatočné náklady a nechcete dať len do návrhu loga tisíce eur. V rovine BASIC vám navrhneme logo, definujeme farby, logo pre pre použitie na sociálne siete a farbu na tmavom pozadí. Tieto grafické elementy značky budete potrebovať najčastejšie. Všetko dostanete nazdieľané v potrebných formátoch pre realizačné firmy cez Google drive. 

od 500 €

ADVANCE

V rovine ADVANCE dopracúvame k logu už aj základný design manuál. Najčastejšie manuál obsahuje: logo, jeho spôsoby použitia, minimálny rozmer, nesprávne použitie, ochranné zóny loga, ďalej typografiu, návrhy príspevkov na sociálne siete, vizitky, textury… Balík exportov je ešte viac komplexnejší a pokryje aj náročnejšie požiadavky grafikov . 

od 900 €

NO LIMIT

Vytvoríme pre vás unikátne logo na základe zlatého rezu v matematickej Fibonachiho postupnosti. Samozrejmosťou je rozsiahly design manuál podľa potreby spoločnosti. Do tejto náročnosti spadajú k design manuálu aj rôzne 3D modely, vektorové grafiky na animáciu. Realizujeme materiály pre tlač (billboardy, katalógy, letáky, leporelá, …).

od 1200 €

Naša práca

Referencie

LOGOTYPY

DESIGN MANUÁLY

DTP

vy prichádzate s nápadom,
my vám ho realizujeme

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete našu pomoc napíšte, zavolajte alebo vyplňte formulár.  Pre viac informácií o našich postupoch na projektoch kliknite sem. 

Máte otázku?

Napíšte nám