logo owi 2024
Edit Content

Online marketing

online marketing,ppc kampane,SEO optimalizácia

Máte kvalitnú web stránku alebo eshop, ale nemáte návštevníkov a žiaden obrat? Aby sa o vás v záplave konkurenčných stránok dozvedeli, potrebujete kvalitný a výkonný online marketing. Základným a nevyhnutným riešením je správne nastavené SEO (search engine optimization), po slovensky optimalizácia webu pre vyhľadávače. Na Slovensku je registrovaných vyše 400 tisíc stránok. My sa snažíme, aby tá vaša bola voči konkurencii na lepšej pozícii. Vyhľadáme pre vás kľúčové slová, napíšeme alebo upravíme texty, metapopisy a mnoho ďalších aktivít, ktoré vám zabezpečia zlepšenie organického vyhľadávania. 

Ak tvrdíme, že SEO je základ online marketingu, existuje viac možností ako vašu značku alebo firmu na webe ďalej propagovať. Poradíme vám ako nastaviť ideálnu reklamnú stratégiu. Pripravíme a zrealizujeme Google Ads reklamy, reklamy na sociálnych sieťach, či na ďalších dostupných kanáloch. Pomôžeme aj s email alebo affiliate marketingom. Všetky naše kroky meriame a vyhodnocujeme. Sledujeme, ako sa vaši klienti správajú a dávame vám podnety na ladenie, aby bola naša spoločná práca čo najefektívnejšia. 

online marketing,ppc kampane,SEO optimalizácia

BASIC

SEO BASIC

V režime BASIC vám vytvoríme Google vizitku. Pomocou pluginu SEO PRESS upravíme domácu stránku. Optimalizujeme obrázky, nastavíme Google Analytics konto, aby ste videli návštevnosť stránky. Je to minimum, ktoré váš web potrebuje, aby bol prijateľný pre Google.

od 220 €

GOOGLE ADS BASIC

Na Google ľudia vyhľadávajú, čo budú robiť, kam pôjdu a čo kúpia. Vaša reklama sa môže zobraziť na Google práve vo chvíli, keď niekto hľadá produkty alebo služby podobné vašim.

Či už sa zobrazí v počítači, alebo v mobilnom zariadení, dobre načasovaná vyhľadávacia reklama môže z ľudí spraviť hodnotných zákazníkov.

od 210 €

SN BASIC

Odporučíme, ktoré sociálne siete sú pre vaše podnikanie relevantné. Založíme profily, osadíme kontaktné informácie, firemné údaje a nadizajnujeme.  

od 90 € / SN

ADVANCE

SEO ADVANCE

Samozrejmosťou sú tie isté služby ako v BASIC.  Ďalej vám pre kvalitné zobrazenie vo vyhľadávačoch nastavíme meta nadpisy a meta popisy. Pre prípravu textov na web a alt tagy (názvy obrázkov) vypracujeme analýzu kľúčových slov. 

od 490 €

GOOGLE ADS ADVANCE

Ku službám BASIC odporúčame v rámci tohto balíka aj obsahové reklamy.  Pútajú pozornosť ľudí na viac ako dvoch miliónoch webov a aplikácií v obsahovej sieti Google. Súčasťou tohto riešenia je aj pravidelný prehľad a úprava kampaní podľa funkčnosti  a prirodzene aj reporting na konci mesiaca. Všetky reklamy pripravíme v súlade s kľúčovými slovami. 

od 380 €

SN ADVANCE

V nadväznosti na balík BASIC pripravíme pre vaše sociálne siete stratégiu a vytvoríme plán príspevkov spravidla na mesiac dopredu.  Navrhneme kampane, ktoré pravidelne monitorujeme a upravujeme, aby mali čo najväčší dosah na vami žiadanú cieľovú skupinu.

od 350 €

NO LIMIT

SEO NO LIMIT

Najvyšší SEO balík je kombináciou BASIC a ADVANCE, pričom ideme ešte viac do hĺbky uvedených služieb.  Napríklad, linkovanie v rámci webovej stránky alebo eshopu alebo instantné indexovanie, ktoré zabezpečí, že sa skôr dostanete do vyhľadávania.  A množstvo ďalších vecí, ktoré riešime individuálne podľa potrieb projektu.  

od 670 €

GOOGLE ADS NO LIMIT

Nové Performance Max kampane využívajú strojové učenie, automatizáciu a 24 hodín denne sa optimalizujú. Sú zamerané na výkon a splnenie cieľa. Kombinujú typy reklám v BASIC a ADVANCE a v podstate fungujú ako doplnok k vyhľadávacím kampaniam. Tu treba uvažovať aj s rozpočtom na tvorbu reklamných spotov.

od 450 €

SN NO LIMIT

Sociálne siete bez limitu. Opäť kombinácia BASIC a ADVANCE, kde sa kladie ešte väčší dôraz na stratégiu, kreativitu a celkové grafické spracovanie príspevkov. Pre atraktívnejší obsah je často potrebné realizovať reklamné videá. 

od 600 €

Naša práca

Referencie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

vy prichádzate s nápadom,
my vám ho realizujeme

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete našu pomoc napíšte, zavolajte alebo vyplňte formulár.  Pre viac informácií o našich postupoch na projektoch kliknite sem. 

Máte otázku?

Napíšte nám