logo owi 2024
Edit Content

Fotografovanie

fotografovanie,fotenie,produktová fotografia,fotenie eventov

Bez kvalitného foto obsahu to nepôjde. V záplave textových informácií má fotografia na webe alebo sociálnych sieťach nezastupiteľnú rolu. Atraktívna a kvalitná fotka púta pozornosť, navodzuje dojem a vyvoláva chuť získať viac informácií alebo nakúpiť. Najmä v eshopoch sa zákazníci rozhodujú pre kúpu aj na jej základe. Preto sa musí tovar na eshope čo najviac približovať k realite. Je dôležité ho vedieť odfotiť tak, aby si zákazník nemusel dlho študovať popis produktu, čiže dodržať najmä vizuálne proporcie a farebnosť. 

Okrem fotografií produktov, vám radi nafotíme aj priestory, eventy, referencie alebo imidžovky. V outdoore, v indoore aj v ateliéri….profesionálne s profi výbavou. Po samotnom fotení vám fotografie vytriedime, digitálne upravíme a dodáme výsledný set v požadovanej kvalite a formáte. 

fotografovanie,fotenie,produktová fotografia,fotenie eventov

BASIC

V režime BASIC odporúčame projekt realizovať jedným fotografom, ktorý spracuje plán fotenia podľa potrebného rozsahu. 

Zrealizuje fotenie a fotky vám v požadovanej kvalite odovzdáme spravidla už do jedného týždňa.

od 150 €

ADVANCE

Pre náročnejších klientov je potrebné na fotenie už nielen fotograf, ale častokrát aj pomocný osvetlovač, prípadne vizážistka. 

Plán fotenia je komplexnejší, používame viac techniky a fotenie väčšinou pozostáva z viacerých výjazdov. Realizujeme častokrát aj letecké zábery z dronu.

od 300 €

NO LIMIT

Najnáročnejšie projekty si vyžadujú prenájom nadštandardnej foto techniky, realizačný tím minimálne troch ľudí a vysoký dôraz na postprodukciu. 

Využívame techniky ako airbrush, klúčovanie objektov. Fotenie realizujeme v prenajatých ateliéroch podľa konkrétnej potreby klienta.

od 500 €

Naša práca

Referencie