Close
Type at least 1 character to search
Späť na začiatok

ESHOPY

Nielen weby, ale aj eshopy robíme na najrozšírenejšej CMS platforme WordPress s pomocou modulárneho systému Elementor a pluginu WooCommerce. Vytvoríme prakticky čokoľvek bez obmedzení. Jednoduchý internetový obchod s pár desiatkami položiek, aj pokročilý medzinárodný eshop s plnou podporou platobných brán a externých fakturačných systémov. Dokážeme do systému hromadne importovať veľké databázy sortimentu. Prepájame na automatický zber emailových kontaktov z vašich nákupov. Poradíme si aj s AFF automatickým generovaním provízií vašich influencerov. Tvorba eshopu v responzívnom dizajne, kvalitne nastavené systémové riešenia ako hosting, bezpečnosť či rýchle načítavanie sú pre nás samozrejmosťou. 

Aj po odovzdaní eshopu sa vám radi postaráme o jeho bezproblémovú funkcionalitu. Pomôžeme s jeho zálohovaním a aktualizáciou, či už systémov, modulov alebo obsahu. V prípade potreby si ale eshop viete jednoducho editovať aj sami. Na základe vašich požiadaviek vám pripravíme kvalitné a zrozumiteľné videotutoriály.

cenotvorba

Pre rýchlu orientáciu máme na výber z dvoch základných balíkov a doplnkové služby. Každý eshop je však individuálny projekt. Radi s vami vaše potreby a očakávania prekonzultujeme a pripravíme ponuku. Neváhajte nás kontaktovať.

Ceny uvádzame bez DPH.

ESHOP BASIC

PRIEMERNÝ ČAS TVORBY 3-4 TÝŽDNE

cena od:

2160,- eur

Na podporu efektívnej
a správnej funkcionality odporúčame:

SYSTEM ESHOP BASIC

170,- eur/rok

SEO ESHOP BASIC

160,- Eur

CARE ESHOP BASIC

140,- Eur

ESHOP ADVANCE

PRIEMERNÝ ČAS TVORBY 4-5 TÝŽDŇOV

cena od:

3050,- eur

Na podporu efektívnej
a správnej funkcionality odporúčame:

SYSTEM ESHOP ADVANCE

cena od:

340,- eur/rok

SEO ESHOP ADVANCE

cena od:

430,- Eur

CARE ESHOP ADVANCE

350,- Eur

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

REFERENCIE

KONTAKT

PLATFORMHOUSE

Sliačska 1E
831 02 Bratislava

EMAIL
TELEFÓN

Denisa Bartová
+421 903 200 161

navigácia

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

TEŠÍME SA NA SPOLOČNÉ STRETNUTIE.