Webové stránky

Ide o naše primárne  zameranie. Stránky robíme na platforme wordpress. Pomocou najlepších overených modulov na ich výstavbu Vám vytvoríme čokoľvek prakticky bez obmedzení. Ušetrí Vám to kopu financií, pretože neprogramujeme niečo čo už niekto vytvoril a vyladil na stotisícoch užívateľov. Jednoducho nainštalujeme a nastavíme podľa Vašej potreby.

Stránky nie sú pevné a ľahko sa v budúcnosti dopĺňajú a preskladávajú. Zobrazenie na tabletoch a smartfónoch ladíme na každej stránke presne na mieru. Integrácia sociálnych sietí priamo do obsahu stránok alebo linkovanie je samozrejmosťou. Využívame najkvalitnejšie hostingové služby a poskytujeme Vám maximálny komfort a bezpečnosť. Ku stránkam pri odovzdaní vždy vypracujeme videotutoriál na mieru podľa požiadaviek na editáciu a vy si tak jednoducho dokážete štandardné zmeny robiť svojpomocne. O stránky sa pravidelne staráme, aktualizujeme systém, pluginy a zálohujeme ich. Štandardom je aj prepojenie s google analytics a vyhodnocovanie návštevnosti. 

ESHOPY sú samostatnou kategóriou. Robíme aj pokročilé medzinárodné eshopy s plnou podporou platobných brán a externých fakturačných systémov ako napr. superfaktúra. Naväzujeme na ne rôzne marketingové stratégie v sociálnych sieťach a vyhľadávačoch. Dokážeme hromadne importovať veľké databázy sortimentu od Vašich dodávateľov. Prepájame na automatický zber emailových kontaktov z Vašich nákupov. Poradíme si aj AFF automatickým generovaním provízií Vašich influencerov. Robíme to moderne a využívame tie najlepšie moduly a overené stratégie.

k vaším službám

ostaň v kontakte

Zadajte Váš email a my Vás vždy keď urobíme zaujímavý objav informujeme. Pripojte sa ku nám aj na facebooku, alebo instagrame 🙂 Majte čerstvé informácie vždy po ruke.