Edit Content

Prečo vyrábame weby a eshopy vo WordPress?

Obsah článku

blog wordpress

Redakčný systém WordPress vznikol v roku 2003. Jeho prvá verzia bola označená ako WordPress 0.7, prelomovým bol ale až rok 2005, kedy vyšla verzia WordPress 1.5, ktorá zaznamenala až 900 000 stiahnutí. Najviac za to vďačila grafickým témam na stiahnutie, editáciu a moderáciu stránok, a to všetko zdarma. Odvtedy sa neustále vyvíja a prichádza s novými vylepšeniami.

wordpress

Modulárny systém Elementor je vynikajúcim vylepšením, ktorý využívame pri všetkých našich projektoch. Vieme s ním vytvoriť prakticky čokoľvek podľa požiadaviek klienta, či už je to webová stránka alebo eshop. Systémom drag&drop vieme kedykoľvek a čokoľvek pridať, alebo odobrať. Navyše, web je responzívny a dá sa jednoducho upravovať aj v tejto forme, ktorá je momentálne jedna z najdôležitejších pre používateľov. Prečo? Lebo podľa posledných prieskumov až takmer 80% návštev webov a eshopov prebieha cez mobilné zariadenia. Dôležitá je, ale pochopiteľne, aj desktop verzia, tá je základ.

Pri výrobe webových stránok pristupujeme individuálne ku každému klientovi. Všetko prispôsobujeme jeho požiadavkám, a v tom nám výroba vo WordPress s Elementorom veľmi pomáha. Preto pôsobíme na trhu už viac ako 10 rokov a máme viac ako 800 spokojných klientov. Náš špecialista Nicolas sa v práci s týmito systémami veľmi dobre vyzná a rád čelí novým výzvam. Sme veľmi hrdí na všetky naše projekty, či už je to eshop alebo klasický prezentačný web.

preco wp owicreative

Realizovali sme webové stránky, ktoré potrebovali prepojenie na rôzne typy kontaktných formulárov napríklad Bestshooting – rezervačný systém, Mamasystem – zakúpenie programu priamo s možnosťou platby, a mnoho ďalších, ktoré nájdete v našich referenciách.

Taktiež to platí aj pre eshopy, pri ktorých využívame WooCommerce, teda systém, ktorý robí z webovej stránky eshop. Pre našich klientov samozrejme robíme ďalšie individuálne úpravy presne podľa požiadaviek, ako napríklad Roxyfrog – pridávanie voucherov s prepojením na špeciálne API, Winebox – eshop s vínami, a ďalšie eshopy, ktoré si môžete pozrieť v referenciách.

Dúfame, že tento článok vám dostatočne preukázal výhody práce s WordPress. Ak máte záujem o webovú stránku či eshop, neváhajte nás kontaktovať. Vieme poradiť a vytvoriť čokoľvek na mieru priamo pre vás. Pokiaľ stále váhate, sledujte nás na facebooku či instagrame a pozrite si naše novinky.

Obsah článku

Ďaľšie články