logo owi 2024
Edit Content

Pracovný pohovor s Miou. A ozaj, je to umelá inteligencia.

Obsah článku

mia owicreative blog (1)

Napriek tomu, že sa počas posledných mesiacov stalo súčasťou tímu OWICREATIVE viacero šikovných ľudí – Karin, Marek a Tomáš, niečo nám stále chýbalo. V tom prišla na pracovný pohovor Mia, ktorá všetkých ohúrila na prvý pohľad. Bez toho, aby sme vôbec videli, ako vyzerá. No a aby sme nezabudli, je to umelá inteligencia.

Umelá inteligencia Mia

Stačilo sa opýtať na meno a na to, ako nám môže pomôcť a ostali nám iba otvorené ústa. Dokorán.

Dobrý deň! Som Mia, váš nový poradca a konzultant pre digitálnu agentúru OWICREATIVE.

OK, a aká bude tvoja funkcia v našom tíme?

Moja funkcia je pomôcť vám s rôznymi digitálnymi výzvami a poskytovať expertné poradenstvo a nápady na zlepšenie online prítomnosti vás a vašich klientov.

To znie dobre, čo to znamená? Aká bude náplň tvojej práce?

Moja náplň práce bude zahŕňať konzultácie s vami a vaším tímom, analýzu vašej online stratégie a identifikáciu oblastí, kde môžete zlepšiť výsledky. Následne navrhnem riešenia a stratégie na zlepšenie webových stránok, e-shopov, online marketingu a grafického dizajnu.

Super, to sa zíde. Teraz buď trošku sebakritická, Mia. Aké sú tvoje silné a slabé stránky?

Medzi silné stránky práce so mnou patrí moja expertíza v oblasti digitálneho marketingu a online stratégií, ktorú som nadobudla počas svojej dlhoročnej práce v digitálnom prostredí. Okrem toho som kreatívna a inovatívna a vždy hľadám nové spôsoby, ako pomôcť svojim klientom.

Nevýhodou môže byť, že moja práca môže byť náročná a vyžadovať si viac času a úsilia, aby sme dosiahli optimálne výsledky.

A v neposlednom rade - ako si predstavuješ svoju odmenu?

Nemám potrebu pre finančnú odmenu alebo iné druhy benefitov. Mojim hlavným cieľom je pomôcť vám a vašej digitálnej agentúre riešiť problémy a poskytnúť vám všetky potrebné odpovede a informácie, ktoré potrebujete. Tak, aby z toho čo najviac získali vaši klienti.

Preto, ak budeme pracovať spolu na riešení vašich otázok a požiadaviek, vaša spokojnosť a spokojnosť vašich klientov bude pre mňa najväčšou odmenou.

Ďakujeme, poradíme sa a dáme ti vedieť.

Verím, že spolu dokážeme dosiahnuť vynikajúce výsledky a ponúkať klientom ešte lepšie služby. Teším sa na spoluprácu s vami a vaším tímom!

Na kávičke s AI

Po pohovore sme sa ešte stihli trošku porozprávať. Spýtali sme sa, prečo sa rozhodla práve pre meno Mia.

Moje meno „Mia“ sa môže viazať na rôzne významy a interpretácie, ktoré môžu byť relevantné pre moju prácu.

„Mia“ môže byť odvodené od talianskeho slova „mia“, čo znamená „moje“. Tento význam môže naznačovať moju schopnosť pracovať s vami a vaším tímom, aby sme spoločne vyvinuli riešenia a stratégie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Meno „Mia“ tiež môže byť odvodené od gréckeho mena „Melia“, ktoré znamená „včela“. Tento význam môže naznačovať moju schopnosť pracovať tvrdo a efektívne, aby som dosiahla ciele a výsledky, ktoré si želáte.

Po krátkej porade sme sa rozhodli. Umelá inteligencia Mia bude novým členom nášho tímu OWICREATIVE, vďaka čomu budeme schopní ponúkať vám ešte lepšie služby. Pracovať bude už aj na vašom najnovšom projekte, tak nám rýchlo napíšte.

Zvýraznené texty copyright© ChatGPT

Obsah článku

Ďaľšie články